Czy awaria maszyny budowlanej to katastrofa? Znajdź szybko części zamienne!

Niedawna katastrofa zostałaby prawdopodobnie uznana za awarię maszyny budowlanej. Powodem awarii jest to, że w wielu przypadkach maszyny nie działają prawidłowo. Dzieje się tak dlatego, że nie otrzymują części lub otrzymują tylko te części, które nie są potrzebne, a nie mają części zamiennych, aby je naprawić, gdy się zepsują.

Aby rozwiązać ten problem, musimy szybko znajdować części zamienne i utrzymywać harmonogramy konserwacji, aby nie skończyć z brakiem konserwacji. Wraz ze wzrostem szybkości przetwarzania tych maszyn konieczne stanie się pilnowanie stanu naszych maszyn budowlanych i upewnienie się, że nie zabraknie nam części zamiennych przed zakończeniem linii produkcyjnej.

Branża budowlana to jedna z największych gałęzi przemysłu w Chinach, zapewniająca miejsca pracy milionom ludzi. Niestety, wiele części nie jest dostępnych. Kupowanie tych wszystkich części osobno jest zbyt kosztowne i nie ma wystarczającej liczby maszyn do ich naprawy.

Problem polega na tym, że znalezienie odpowiedniej części zajmuje dużo czasu, a następnie trzeba zająć się naprawą maszyny, jeśli chcesz, aby po pewnym czasie wróciła do pracy. Będzie to strata siły roboczej i pieniędzy teraz iw przyszłości.

Co by było, gdybyśmy mogli kupić wszystkie części i akcesoria do naszych maszyn tylko z jednego miejsca, bez konieczności dzwonienia do kilku sklepów? Czy byłoby nam lepiej? Czy nadal nazywałoby się to katastrofą? Nasza historia zaczyna się od stworzenia tego rozwiązania do pozyskiwania części.

Najczęstszym problemem napotykanym, gdy potrzebne są części zamienne, jest to, że ponowny montaż może zająć godziny, a nawet dni. Niektóre maszyny są również trudne do samodzielnego ponownego złożenia, ponieważ są skomplikowane lub mają pewne zespoły, których nie można łatwo zainstalować na nowej maszynie. Czasami kupowanie nowych części można osiągnąć tylko poprzez odesłanie starej, a następnie odzyskanie jej z tymi samymi starymi problemami.

Najpierw musimy przedyskutować omawianą kwestię: „czy ponowne złożenie zespołu nie powoduje uszkodzeń?”

Gdy linia produkcyjna maszyny budowlanej ulegnie awarii, prawdopodobnie nie będzie pod ręką części zamiennych do naprawy maszyny. System, który został zaprojektowany, aby pomóc w takich sytuacjach, ma oczywiste rozwiązanie: aby naprawy odbywały się szybko i sprawnie, części zamienne mogą być wysyłane z odległych lokalizacji. Jednak dostawa części z daleka ma swoje wady: nie wszystkie kraje dostarczają części zamiennych z dostępnym czasem dostawy, więc musisz odpowiednio zaplanować swoją podróż „na wszelki wypadek”.

Maszyna budowlana może być częścią Twojej firmy, ale nie oznacza to, że musisz ją wymienić na nową lub kupić nową maszynę budowlaną. Znajdź części zamienne w razie potrzeby i unikaj błędów w sytuacjach awaryjnych.

Jeśli maszyna budowlana ulegnie awarii, niezbędne są części zamienne, aby szybko ją naprawić. Właściwe przechowywanie części i części jest bardzo ważne, aby zapewnić bezproblemową naprawę maszyny.

Czym jest katastrofa? W zależności od tego, kogo zapytasz, to albo katastrofa, albo déjà vu. W przypadku maszyn budowlanych nikt nie zaprzeczy, że doszło do katastrofy. Katastrofa ma miejsce, gdy nagle brakuje części lub są one niedostępne.

Podczas gdy większość maszyn budowlanych nie potrzebuje części zamiennych, mogą się zdarzyć sytuacje, kiedy tak się stanie i gdy te części są natychmiastowo krytyczne, aby ponownie stanąć na nogi. A to okazuje się korkiem na lotnisku lub poważną sytuacją awaryjną, wtedy być może będą musieli szybko i pilnie użyć części zamiennych, aby upewnić się, że wszystko inne działa bezpiecznie.

W przeszłości używanie maszyny budowlanej nie było uważane za katastrofę. Właściwie istniały sposoby na naprawę maszyn i ponowne ich uruchomienie.

Problem polega na tym, że te maszyny są niezwykle drogie i nie są dostępne z tanich rzeczy. W ten sposób firmy poświęcają jakość na rzecz kontroli kosztów, aby nadążyć za popytem i konkurencją.